CYGNUS

Nový vzhled CYGNUSu

Na základě Vašich námětů a připomínek jsme vylepšili vzhled CYGNUSu. Co nový CYGNUS přináší?

  • Zlepšili jsme čitelnost textů
  • Usnadnili jsme celkové ovládání programu
  • Zjednodušili jsme orientaci v programu
  • Zvýšili jsme srozumitelnost symbolů


Podrobný přehled všech změn najdete v tomto článku.

Testování COVID

Statistika provedených a vykázaných testů

Nově najdete v záložce Testování COVID také Statistiku testů. V přehledu se zobrazují celkové počty zapsaných, vykázaných a znehodnocených testů rozdělených podle výkonů. Filtrovat můžete období i konkrétní pojišťovny. 


Klienti - pobytové služby

Vylepšení funkcí v mobilním CYGNUSu

Přidali jsme možnost opakovat realizace (kliknutím na tři tečky u zrealizované činnosti). K jednoduššímu vyhledávání činností, které realizujete nad plán, můžete nově využít vyhledávací okno. U klientů zobrazujeme také celodenní i částečnou nepřítomnost. Realizace lépe řadíme do denních dob. Přidali jsme jednodušší způsob přesunu na dalšího klienta pomocí šipek přímo bez nutnosti vracet se na seznam klientů.


Vylepšení opakující se INKO objednávky

Při vytvoření opakující se objednávky INKO pomůcek se zohlední aktuálně platný číselník od dodavatele. Pokud od poslední objednávky proběhla v číselníku změna, v nové objednávce se údaje jako cena nebo počet kusů v balení automaticky zaktualizují. 


Aktualizace datového rozhraní eReceptu 

Aktualizovali jsme datové rozhraní eReceptu dle nejnovějších požadavků SÚKLu, tak aby Vám odesílání eReceptů fungovalo bez problémů i nadále. 


Zdravotní výkon 09923

Přidali jsme možnost používat výkon 09923 - Intravenózní infúze u dospělého nebo dítěte nad 10 let. Tento výkon můžete po dohodě s pojišťovnou vykazovat v případě, že nemáte dostatečné přístrojové vybavení pro provádění výkonu 06625. Pokud nasmlouváte výkon s pojišťovnou, kontaktujte naši podporu, výkon Vám nastavíme.


Strava

Tisk osobního jídelního lístku umožní skrýt datum narození

Přidali jsme nové nastavení při tisku jídelního lístku. Nově si můžete vybrat, zda chcete zobrazit nebo skrýt datum narození.