Obecné

Nastavení pozadí Cygnus

Přes pravé tlačítko myši si nově můžete nastavit pozadí pracovní plochy v Cygnusu. V nabídce máte na výběr světlé nebo tmavé pozadí nebo automatické střídání. 

 

Obsah obrázku text

Popis byl vytvořen automaticky

Přehled kontaktních osob

Vytvořili jsme přehled kontaktních osob, ve kterém jednoduše vyhledáte, ke kterému klientovi patří daná osoba, na základě telefonního čísla nebo e-mailu. Kontaktní osoby lze také snadno exportovat a tisknout pro použití například na recepci. Přehled najdete v záložce Klienti. 

 

 

Klienti - domácí péče

V mujcygnus.cz je nově možné zapisovat záznamy

Abychom sestřičkám domácí péče co nejvíce usnadnili zápisy ošetřovatelské dokumentace, mohou si nově moci zapsat záznam přímo v mujcygnus.cz. Část ošetřovatelského zápisu si tak budou moci vyplnit přímo v terénu.


Maximum informací od lékaře pro sestry v terénu

Víme, že sestřičky v terénu musí mít o klientovi co nejvíce informací od lékaře. Proto jsme přidali do mujcygnus.cz informace ze sekce 'požadováno' z poukazu DP/FT.


Lepší řazení klientů v Plánu návštěv již při načtení

Abychom Vám ulehčili práci, upravili jsme načtení plánu návštěv tak, aby výchozí řazení klientů zohlednilo:

  • naplánované návštěvy na přesný čas (např. dohodnete se s klientem na 9:00)
     
  • priority návštěv tzn. klienti s vyšší prioritou návštěvy budou vždy na začátku


Předepisování zdravotnických prostředků všeobecnou sestrou v domácí péči

Nově můžete evidovat a tisknout Poukazy LOP. Po předchozí indikaci lékařem tak sestry mohou předepisovat zdravotnický materiál, aniž by se musely obracet na lékaře.


Přidali jsme výkon 06324 - Převaz PICC

Přidali jsme nový výkon 06324. K výkonu jsme Vám rovnou vytvořili intervenci, pokud si ho nasmlouváte s pojišťovnou, můžete ho začít používat.Klienti - pobytová péče

Dovykázání výkonů nově i s počtem vykázaných měsíců

Máte připravené klienty k dovykázání a rozhodujete se, zda je chcete opravdu vykázat? Pro tento účel jsme Vám přidali do nástroje Dovykázání výkonů informaci, kolik by Vám přibylo kalendářních měsíců, při dovykázání těchto klientů. Tento nový údaj můžete použít i při určení maximální úhrady v odbornosti 913. 

Obsah obrázku stůl

Popis byl vytvořen automaticky


V mujcygnus.cz můžete nově přepínat mezi klienty také v Záznamech péče

Stejně jako v realizaci péče se můžete nyní přesouvat šipkou mezi klienty i v záznamech péče. Přidali jsme výkon 06324 - Převaz PICC

Přidali jsme nový výkon 06324. Pokud si tento výkon nasmlouváte s pojišťovnou, vytvořte si novou intervenci a můžete ho začít používat.


Zaměstnanci

Vzdělávací povinnosti zaměstnanců

Při výpočtu vzdělávacích povinností nově zohledňujeme dodatečné změny pracovní pozice, ukončení zaměstnance, zkušební dobu a delší nepřítomnost zaměstnance.