Obecné

Jednodušší nastavení práv uživatelů


Pro Administrátory bude nyní nastavení práv přehlednější. Při přidávání nového uživatele budete moci vybrat přímo šablonu práv nebo zvolit existujícího uživatele, podle kterého se má šablona práv nastavit. V případě, že přidáváte nového zaměstnance, automaticky se předvyplní šablona práv, kterou jste naposledy přidali předchozímu zaměstnanci na stejné pracovní pozici. Administrátoři si také ve vybraných přehledových oknech mohou nově zobrazit přehled uživatelů a jejich právo na dané okno. Funkci Uživatelé s přístupem najdete pod tlačítkem s otazníkem. 
Klienti pobytové péče

Lednová valorizace důchodů 2023 je připravena


Upravili jsme nástroj na valorizaci důchodů tak, abyste lednové zvyšování důchodů zvládli jako po másle. Jak důchody valorizovat najdete v nápovědě ZDE. Na konci nápovědy také najdete postup, jak přičíst příspěvek za vychované dítě.
Vylepšený filtr v tisku poukazů


Při tisku poukazů si nově můžete vybrat pouze poukazy, které končí v daném měsíci. Lépe si tak můžete poukazy při tisku třídit a tisknout jen ty, které v danou chvíli potřebujete. 
Nově si můžete vytisknout z realizace ošetřovatelské péče pouze důležité záznamy


Předáváte praktickému lékaři důležité informace o průběhu poskytování péče, které nastaly u klientů v průběhu měsíce? Nově si v tisku realizace ošetřovatelské péče můžete zvolit pouze záznamy s označením. 
Klienti terénní péče

Nově můžete Plán návštěv kopírovat na delší období


Při kopii plánu nově můžete vybrat období až 4 týdny.
Zaměstnanci

Nově můžete do programu Pamica exportovat také stravenkové paušály


Nově můžete exportovat do Pamici stravenkový pašál. Stačí v nastavení exportu do mzdového programu označit položky, které se týkají stravenkového paušálu.Strava

Nově si výdejku dle jídel můžete vytisknout seskupenou podle místa odběru a formy stravy


Do tisku výdejky dle jídel jsme doplnili možnost seskupení podle místa odběru a formy stravy. Výdej stravy tak pro Vás bude zase o kousek jednodušší.
Na kartě strávníka nově najdete také aktuální cenu jídel


Pro Vaši lepší kontrolu zobrazujeme na kartě strávníka aktuální cenu jídel. Zjednodušení práce s identifikačními údaji ve stravě


Při ručním přidání identifikačních údajů u cizích strávníků přes Stravovací terminál už není potřeba je ručně synchronizovat s CYGNUSem. Nově proběhne synchronizace identifikačních údajů automaticky.