Novinky v CYGNUSu - srpnová verze 6.16

Změněno dne Tue, 08 Aug 2023 v 03:33 PM

Obecné

Vylepšený formulář pro zadávání požadavku na uživatelskou podporu

Při práci s CYGNUSem můžete občas potřebovat radu nebo pomoc. V takových případech se na nás můžete obrátit prostřednictvím kontaktního formuláře, který jsme rozšířili o nové užitečné funkce. 

  • V horním menu O programu nově najdete dvě možnosti odeslání požadavku. 'Kontaktovat podporu' slouží pro zadání požadavku na zákaznickou podporu. Pokud potřebujete upravit uživatelská práva, vyberte 'Kontaktovat správce v zařízení'. Požadavek přijde přímo administrátorovi Vašeho zařízení, nikoliv na zákaznickou podporu


  • Formulář pro odeslání požadavku na podporu nově obsahuje 'našeptávač'. Díky němu se už při vyplňování předmětu požadavku budou na pravé straně okna nabízet nápovědy. Najdete tak snadno odpověď na Vaši otázku ještě před odesláním požadavku.


  • Nově nám můžete přímo do formuláře vložit i přílohu (snímek obrazovky, dokument apod.).


  • Na základě Vaší zpětné vazby, jsme vytvořili i rezervační systém, díky kterému si můžete zarezervovat hovor na konkrétní den a čas. Najdete ho přímo pod možností 'Kontaktovat podporu'. 

 

Obsah obrázku text, snímek obrazovky, software, Webová stránka

Popis byl vytvořen automaticky

 


Klienti Domácí péče

Nově můžete data o klientech archivovat a skartovat

Abyste splnili zákonnou povinnost o uchovávání dokumentace klientů, přidali jsme do CYGNUSu nástroj pro hromadnou archivaci a skartaci. Jak klienty archivovat se dozvíte ZDE.Klienti Obecné

Nově můžete elektronicky podepisovat také záznamy v Ostatní dokumentaci

Kategorie v Ostatní dokumentaci, které jsou napojené na zdravotnické pracoviště, můžete nově elektronicky podepisovat. Záznamy, které jsou zařazené v takových kategoriích se nyní budou automaticky zobrazovat v sekci Elektronický podpis k podepsání. Jak vytvořit kategorii s touto vazbou a jak s nastavením pracovat najdete ZDEStrava

CPV kódy ke skladovým kartám nyní přiřadíte také hromadně

Přidali jsme hromadný nástroj pro snazší zadávání CPV kódů. Už nemusíte kódy přidávat kartu po kartě, nyní je přidáte hromadně v jedné tabulce. Nástroj najdete v Přehledu zásob pod tlačítkem Operace.


Vylepšená tisková sestava 'Nutriční hodnoty'

V nastavení tiskové sestavy 'Nutriční hodnoty' nově najdete volbu Zobrazit limity nutričních hodnot. Pokud ji zatrhnete, v tiskové sestavě pak uvidíte i Doporučené hodnoty a Odchylku od doporučených hodnot.


Byl tento článek užitečný?

To je skvělé!

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu

Je ním líto, že jsme vám nepomohli

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu

Dejte nám vědět, jak můžeme tento článek vylepšit!

Vyberte alespoň jeden důvod

Zpětná vazba odeslána

Oceňujeme vaši snahu a pokusíme se článek opravit