Jak zavést strávníka do CYGNUS 2

Print Friendly, PDF & Email

K tomu, aby mohl být zaměstnanec strávníkem a aby si eventuálně mohl objednávat stravu skrze Můj CYGNUS, je třeba myslet na dodržení následujících věcí:

Zaměstnance je jako uživatel v CYGNUS 2 s právy na Můj Cygnus

Při zadávání nového zaměstnance pomocí průvodce nevynechejte krok, kdy uvádíte, zdali bude zaměstnanec i uživatelem CYGNUS 2.

Volba musí být zatržena a zaměstnanec bude mít od vás nastaveno uživatelské jméno, heslo a především šablonu práv, která umožňuje používat Můj Cygnus.

Pokud nejste administrátorem, tento krok neuvidíte. Bude třeba požádat administrátora, aby z karty zaměstnance vytvořil uživatele.

Stačí postupovat podle návodu na přidělení přístupu zaměstnanci.

Tento postup ostatně platí i tehdy, pokud uživatele v průvodci nenastavíte a budete to chtít dodatečně.

Zaměstnanec ma nastavený stravovací provoz a dietu

Při zadávání nového zaměstnance pomocí průvodce nedokončujte průvodce předčasně a zejména věnujte pozoronost poslednímu kroku k zadání diety. Pak teprve průvodce dokončete

Díky nastavení dietě bude mít možnost zaměstnance odebírat stravu objedávkou přes CYGNUS 2.

Pokud dietu průvodcem nezadáte, lze ji dodatečně dozadat přímo v kartě zaměstnance. Stačí postupovat podle návodu na nastavení diety zaměstnance.


Jakmile budou všechny výše uvedená nastavení provedena, kontaktujte osobu, která zpravovává objednávku stravy, aby provedla svá nastavení.

Pomohlo vám tato stránka?