Jak porovnat poukaz DP s realizací

Print Friendly, PDF & Email

Spusťte si nástroj Poukazy na vyšetření/ošetření v nabídce Klienti. V otevřeném okně klepněte na tlačítko Operace a z nabídky zvolte Porovnání poukazu a realizace.

(KDE? Klienti – Poukazy na vyšetření/ošetření)

Zvolte období, případně použijte i další filtry a klikněte na Načíst.

Po načtení se Vám zobrazí přehled klientů a výkonů, které u nich měly být v jednotlivé dny provedeny. Pokud byl na daný den u klienta na poukazu naplánován výkon, bude u něj v řádku Poukaz vyplněn takový počet, kolikrát je požadován.

Rozdíly program zvýrazní červeně. Jedná se o dny, kdy například ještě není zapsaná realizace. Pokud si chcete zobrazit pouze klienty, u kterých je nějaký rozdíl, zatrhněte volbu Zobrazit pouze klienty s rozdílným počtem a znovu porovnání načtěte.

Upozorníme Vás i na aktuální přerušení péče. V případě částečného přerušení péče, se dny rovněž podbarví červeně, ale zároveň přibude upozornění, že má klient v daný den  přerušení péče. U celodenního přerušení, nejsou dny podbarvené, uvidíte pouze upozornění. V těchto případech se nejedná o chybu, ale o správný stav, kdy z důvodu přerušení nemohla péče proběhnout a program vás na tuto skutečnost pouze upozorňuje.

Po najetí myši na upozornění (barevný rožek) se zobrazí bližší informace.

V rámci porovnání si můžete zvolit, zda chcete porovnávat pouze poukazy s realizací nebo porovnávat i načtení v plánu návštěv. Pro přidání plánu návštěv do porovnání zatrhněte volbu Porovnat s plánem návštěv a znovu načtěte. Přibude řádek s plánem.

V porovnání s plánem vás upozorníme na stav návštěvy v plánu, pokud bude například nepřiřazená, rovněž se zobrazí upozornění.

Můžete porovnávat i délku návštěv a to zatrhnutím volby Zobrazit délku návštěv.

Pomohlo vám tato stránka?