Záznamy o příjmu stravy

Změněno dne Wed, 06 Mar 2024 v 02:17 PM

Pro záznamy, které následně uvidíme v nutriční dokumentaci je potřeba provádět realizaci v rámci sociální dokumentace. Údaje zde se poté propisují právě i do sekce nutriční dokumentace - výsledky sledování.


K tomu, aby program dokázal sledovat příjem stravy je potřeba zadat v nastavení činnosti kolonku Sledovat.


Nastavení - Klienti - Sociální dokumentace - Plán péčeZáznamy poté zapíšete skrze Realizaci péče, ať už na kartě klienta či v hromadném nástroji.


Zde je příklad na kartě klienta, kdy vyberete nastavenou činnost a poté zvolíte druh jídla a dané množství, kolik toho klient snědl ve skutečnosti.Přes 3 tečky můžete rozepsat množství dle konkrétních jídel, např. na snídani:Vyberete faječkou množství snězené porce a tlačítkem OK potvrdíte.Doporučení: Nyní můžete sledování příjmu stravy realizovat i v rámci Mobilního Cygnusu.


Zadanou činnost z realizace péče již můžete sledovat v příjmu stravy v rámci nutriční dokumentace.Více ohledně zobrazení výsledků sledování se můžete dočíst v nápovědě: Výsledky sledování nutriční péče 


Kromě plánu péče lze zadat sledování také do Nutričního plánu. Jak na nutriční plánování se můžete dozvědět v návodu: Plánování nutriční péče
Byl tento článek užitečný?

To je skvělé!

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu

Je ním líto, že jsme vám nepomohli

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu

Dejte nám vědět, jak můžeme tento článek vylepšit!

Vyberte alespoň jeden důvod

Zpětná vazba odeslána

Oceňujeme vaši snahu a pokusíme se článek opravit