Obsah

Základní informace

Přehled klientů naleznete v nabídce Klienti 

(Kde? Klienti – Klienti zdravotní péče)


 

V přehledu klientů zaměřte svoji pozornost zejména na:

1. VYHLEDÁVACÍ POLE V LEVÉM HORNÍM ROHU | Slouží k vyhledání libovolné informace, kterou je možné v zobrazeném seznamu klientů a jejich informací nalézt. Stačí hledané heslo zapsat a chvíli počkat na zobrazení výsledků.

2.,3.,4. TLAČÍTKA PRO SPRÁVU KLIENTŮ V LEVÉM DOLNÍM ROHU | Tedy k evidenci nástupů, ukončení a k editaci údajů.

5.,6. TLAČÍTKA PRO ZMĚNU ZOBRAZENÍ PŘEHLEDU KLIENTŮ V PRAVÉM DOLNÍM ROHU | Díky těmto tlačítkům můžete filtrovat klienty, nebo změnit zobrazené sloupce s informacemi o klientech v přehledu. 

7. DETAILNÍ INFORMACE O KLIENTOVI KTERÝ JE PRÁVĚ OZNAČEN V PRAVÉ ČÁSTI OKNA | Zde jsou vidět některé údaje z karty klienta, kterého jste v přehledu právě označili. Jaké údaje se budou zobrazovat lze rovněž navolit.Jak filtrovat klienta

K zobrazení pouze vybraných klientů, kupříkladu klientů se stejnou pojišťovnoupoužijte tlačítko Filtr.

(Kde? Klienti – Klienti zdravotní péče) 


 

V otevřeném okně klepněte na tlačítko Rozšířený


 

Pomocí Přidat vyberte ze seznamu požadovanou podmínku, tedy například pojišťovna a vyberte její číslo do vložit hodnotu.To, že filtr neodpovídá výchozímu stavu, dává program najevo zabarvením tlačítka.


 

Filtrování zrušíte opětovným klepnutím na tlačítko Filtr. V otevřeném okně klepněte na tlačítko Výchozí a poté na tlačítko OK .
Jak změnit zobrazené sloupce

Sloupce, které v přehledu klientů vidíte, můžete upravit dle vlastních potřeb klepnutím na tlačítko Nastavení pohledů  a výběrem Výběr sloupců z nabídky.V otevřeném okně si nejprve zvolte oblast, ze které chcete sloupce vybírat.


Požadovaný údaj přesuňte do pravé části okna, ve které je seznam sloupců, které budou v přehledu zobrazeny.


Jak uložit nastavení filtru a sloupců

Líbí se vám, jak jste si nastavili sloupce a vyfiltrovali klienty podle svých představ? Uložte si to na pozdější použití. V okně Přehled klientů klepněte na tlačítko Nastavení pohledů a z nabídky zvolte Uložit pohled.

(Kde? Klienti – Klienti zdravotní péče) 


 

V otevřeném okně zadejte název, pod kterým si nastavený přehled jasně poznáte, a uložte klepnutím na tlačítko OK (nebo vše zrušte klepnutím na Storno).


Svůj uložený pohled poté naleznete pod tlačítkem Nastavení pohledů.