Popis školení:

Napadlo Vás, kolik času byste ušetřili, kdybyste pro práci s CYGNUSem nebyli odkázaní pouze na počítač v kanceláři, ale mohli vybraná data zobrazit a zapsat prakticky odkudkoli?

Pokud ano, vyzkoušejte naši novinku – unikátní webovou aplikaci Mobilní CYGNUS. Aplikace je určená pro pečující personál v pobytových sociálních službách a umožňuje vzdáleně přistupovat k agendám Realizace péče a Záznamy péče ve Vašem CYGNUSu. Funguje na jakémkoli mobilním zařízení s připojením k internetu (mobilní telefon, tablet, notebook) a je k dispozici ZDARMA.

Na tomto semináři Vám představíme webovou aplikaci Mobilní CYGNUS a seznámíme Vás s naší vizí do budoucna. Ukážeme Vám, jak se orientovat v jednoduchém a intuitivním prostředí aplikace. Společně projdeme práci s aplikací – názorně Vám ukážeme, jak zobrazit plán péče klienta na konkrétní den, jak realizovat naplánovanou péči a jak pracovat se záznamy o poskytnuté péči. Zároveň Vás krok za krokem provedeme postupem, jak s aplikací začít ihned pracovat na Vašem vlastním mobilním telefonu, který znáte a denně používáte. Přidáme i praktické tipy.

Přihlaste se na školení ještě dnes! Zapojte se do projektu Mobilní CYGNUS a přidejte se k organizacím, které již šetří čas zadáváním realizace sociální péče doslova na několik kliknutí! Ovlivněte budoucnost práce s CYGNUSem na mobilních zařízeních!

 

Školení je určeno pro:

Pracovníky v soc. službách, sociální pracovníky, vedoucí soc. úseku, ředitele.

 

Obsah:

  • Představíme Vám webovou aplikaci Mobilní CYGNUS a seznámíme Vás s naší vizí

  • Shrneme přínosy využívání aplikace ve Vaší organizaci, popíšeme výhody, které aplikace přináší pečujícímu personálu i vedení Vaší organizace
  • Ukážeme Vám, jak pracovat s přehledem klientů
  • Ukážeme Vám dokumentaci realizace poskytnuté péče u klienta
  • Ukážeme Vám, jak pracovat se záznamy péče klienta
  • Popíšeme možné scénáře použití v reálném provozu a dáme Vám praktické tipy
  • Projdeme krok za krokem postup zprovoznění aplikace na Vašem vlastním mobilu nebo tabletu
  • Na závěr se budeme věnovat Vašim dotazům a postřehům