Školitel: Mgr. Čeněk Tvrdoň

Délka školení: 1,5 hodiny 

Popis školení:

Připravujete například jako sociální pracovnice smlouvy pro klienty (úhrada, spoluúčast, dohody, dary) či dodatky ke smlouvám? Vyhotovujete další dokumenty jako jsou například hlášenky, souhlasy a potvrzení při nástupu a jiné?


Jste zdravotní sestra a pravidelně vyplňujete záznamy či souhlasy (typu postranice, fixace, očkování), hlášení (o přijmu, hospitalizaci, úmrtí) či jiné protokoly?


Pokud zní vaše odpověď ano, pak možná víte, jak únavné a časově náročné, je nekonečné přepisování osobních údajů klienta do těchto dokumentů. Máme pro vás dobrou zprávu! Připravili jsme školení, kde se dozvíte, že všechny tyto dokumenty za vás může vyplnit CYGNUS, který už všechny potřebné údaje zná. Nevěříte? Podívejte se na školení a dozvíte se i to, že tyto dokumenty vám CYGNUS pomůže vyplnit hromadně i pro několik klientů najednou!


Pro koho je školení určeno:

Sociální či administrativní pracovnice/pracovníky, vrchní sestry, vedoucí sociálního úseku, vedoucí zdravotního úseku, případně účetní. Obecně osoby odpovědné za smlouvy, souhlasy a potvrzení či jiné dokumenty, které je třeba mít stvrzené ze strany klienta/opatrovníka.


Obsah

  • Shrneme možnosti vytváření tzv. šablon dokumentů v CYGNUSu
  • Objasníme princip doplňování údajů klienta - zástupných znaků (tzv. polí) do tzv. šablony dokumentu
  • Ukážeme vám, jak to funguje prakticky – vytvoření šablony dokumentů, generování dokumentů, načítání dokumentů na kartu klienta, příprava na tisk 
  • Vysvětlíme v čem vám hromadné generování dokumentů ušetří čas a nervy
  • Předáme vám praktické tipy a zkušenosti související s vytvářením šablon, záznamů a dokumentů
  • Budeme se věnovat rovněž vašim dotazům a postřehům