Osvědčení zaměstnanců o absolvování vzdělávání v CYGNUSu

Změněno dne Tue, 10 Oct 2023 v 09:33 AM

Tento postup Vám ukáže jak vkládat osvědčení zaměstnanců o absolvování vzdělávání v programu CYGNUS. 


OBSAHVložení dokumentu přes  nástroj Vzdělávání


Dokumenty můžete vložit přes nástroj Vzdělávání. Klikněte na Zaměstnanci - VzděláváníNásledně vyberte vzdělávací aktivitu do které chcete přidávat dokumenty. A dvakrát klikněte, nebo použijte tlačítko opravit. 


Nyní by se Vám mělo otevřít okno s názvem "Opravit vzdělávací aktivitu". Uvidíte zde tlačítko označené jako "Soubor z počítače", které je symbolizováno ikonou sponky. Prosím, klikněte na toto tlačítko.


Nyní vyberte jeden nebo více souborů. Toto okno se může lišit dle zvoleného operačního systému. Potvrdíte tlačítkem Otevřít. 


Nyní vidíte u tlačítka Opravit počet nahraných souborů. A celé to můžete uložit přes tlačítko OK.Vložení dokumentu přes kartu zaměstnance


V případě, že chcete uložení provést přes kartu zaměstnance, tak si otevřete Zaměstnanci - Karta Zaměstnance.Vyhledejte pomocí lupy správného zaměstnance. Nyní ho vyberte.


Přejděte do sekce Vzdělávací plány - Vzdělávací aktivity. 

Následně vyberte vzdělávací aktivitu a dvakrát na ní klikněte nebo použijte tlačítko opravit. Nyní by se Vám mělo otevřít okno s názvem "Opravit vzdělávací aktivitu". Uvidíte zde tlačítko označené jako "Soubor z počítače", které je symbolizováno ikonou sponky. Prosím, klikněte na toto tlačítko.


Nyní vyberte jeden nebo více souborů. Toto okno se může lišit dle zvoleného operačního systému. Potvrdíte tlačítkem Otevřít. 


Nyní vidíte u tlačítka Opravit počet nahraných souborů. A celé to můžete uložit přes tlačítko OK.

Zobrazení dokumentu přes nástroj Vzdělávání


V případě, že si chcete zobrazit uložené dokumenty. Klikněte na Zaměstnanci - VzděláváníNásledně vyberte vzdělávací aktivitu a klikněte pravým tlačítkem a vyberete volbu Zobrazit přílohy. Nyní vyberte požadovaný dokument a dvojklikem nebo tlačítkem náhled (5) se Vám zobrazí dokument. Také dokument můžete uložit do počítače přes tlačítko Uložit na disk (6).Smazání dokumentu přes nástroj Vzdělávání


V případě, že dokumenty chcete vymazat. Klikněte na Zaměstnanci - VzděláváníNásledně vyberte vzdělávací aktivitu ve které chcete smazat dokumenty. A dvakrát klikněte, nebo použijte tlačítko opravit. 


Nyní by se Vám mělo otevřít okno s názvem "Opravit vzdělávací aktivitu". Uvidíte zde tlačítko označené jako "Opravit přílohy", které je symbolizováno ikonou tužky. Prosím, klikněte na toto tlačítko.Nyní označíte dokument a kliknete na tlačítko s červeným křížkem, které se jmenuje Odebrat.A již potvrdíte hlášku "Opravdu chcete odebrat označenou položku? (Název dokumentu)" tlačítkem OK.
Byl tento článek užitečný?

To je skvělé!

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu

Je ním líto, že jsme vám nepomohli

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu

Dejte nám vědět, jak můžeme tento článek vylepšit!

Vyberte alespoň jeden důvod
Je požadována verifikace pomocí CAPTCHA.

Zpětná vazba odeslána

Oceňujeme vaši snahu a pokusíme se článek opravit