Nově máte možnost v systému CYGNUS 2 objednávat zdravotnický materiál. 


KDE? Klienti > Objednávka zdravotnického materiáluVytvoření nové objednávky: 


Kliknete na symbol zeleného + > vyberete možnost objednání na zařízení, nebo na klienta.Zvolíte dodavatele, datum objednávky, případně i na které oddělení objednávku tvoříte a kliknete na další.Při první objednávce zdrav. materiálu je potřeba přidat klienty do objednávky kliknutím na tlačítko Operace >Hromadně přidat klienty. (v dalších objednávkách bude předvyplněno automaticky).


Každá další objednávka u stejného dodavatele bude poté předvyplněna podle předchozí dodané objednávky.Vyberete klienty, kterým chcete vytvořit objednávku a kliknete na tlačítko OK.V okně se seznamem klientů poklikáte na řádek s klientem, nebo kliknete na tlačítko Opravit.Vyhledáte položky objednávky podle kódu z katalogu, případně podle názvu pomůcky. Položky, které jsou od dodavatele k dispozici, zobrazíte kliknutím na modrou šipku (katalog).Vybranou pomůcku z číselníku přidáte klientovi do objednávky kliknutím na tlačítko PřidatPoložka se přepíše do kolonky Vybraný zdravotnický materiál.Kliknutím na tlačítko Další pokračujete v objednávce stejnými kroky u dalšího klienta. U posledního klienta kliknete na tlačítko Zavřít.Objednávku máte sestavenou, nyní ji stačí pouze odeslat kliknutím na tlačítko Objednat.


V následujícím okně doplňte kontaktní údaje (telefon. email) a kliknete na Odeslat objednávku.Objednávka se odešle dodavateli.