Popis školení:

I nadále s vámi chceme sdílet své zkušenosti a inspirovat vás na cestě za lepší firemní kulturou. Navazujeme na úspěšný HR webinář na téma náboru, onboardingu a firemní kultury z podzimu a přinášíme vám další webinář, tentokrát výlučně na téma náboru. Přemýšleli jste někdy nad tím, jak se cítí kandidát v průběhu výběrového řízení ve vaší organizaci a jakou zkušenost si odnáší? Poslední dobou slyšíme stále častěji pojem „candidate experience“ a v době, kdy poptávka po lidech převyšuje nabídku, bychom se měli o tento pojem rozhodně zajímat. Zkušenost kandidáta s vaší organizací v průběhu náboru totiž rozhoduje, zda kandidát vaši nabídku přijme nebo odmítne. Způsobů, kterým můžete kandidáty zaujmout a odlišit se od ostatních firem je několik a nepotřebujete na ně ani velký rozpočet ani velké personální oddělení. Tipy, jak na to, vám představíme v tomto webináři.


Průvodkyní webinářem je Renáta Balíková, HR manažerka v IRESOFTu a držitelka ocenění Recruiter roku 2021 v rámci Recruitment Academy Awards.Obsah:

Co je candidate experience a proč je důležitá?

Co ovlivňuje pozitivní nebo negativní zkušenost kandidáta s vaší organizací?

Jak zlepšit průběh výběrového řízení?

Lze udělat z výběrového řízení zážitek?

Proč se vyplatí budovat vztahy s kandidáty?

Kromě odpovědí na tyto otázky se budeme věnovat Vašim dotazům a postřehům.Školení je určeno pro:

Pro všechny, kdo řeší nábory, výběrová řízení a adaptaci nových zaměstnanců, stará se o firemní kulturu, řeší hodnoty a prostředí, ve kterém zaměstnanci pracují.


 


Jako inspiraci ze školení přikládáme infografiku, jak kandidát může zvýšit své šance ve výběrovém řízení.