Záznamy o vyprazdňování

Změněno dne St, 6 Březen v 2:17 ODPOLEDNE

V této nápovědě se dozvíte, jak evidovat záznamy o vylučování. S tím souvisí také práce s nutričním plánem, návod na něj si můžete přečíst ZDE.


Pro záznamy, které následně uvidíme v nutriční dokumentaci je potřeba provádět realizaci v rámci Sociální dokumentace. Údaje zde se poté propisují právě i do sekce Nutriční dokumentace - výsledky sledování.


K tomu, aby program dokázal sledovat vyprazdňování (moč, stolice či zvracení) je potřeba zadat v nastavení činnosti kolonku Sledovat.


Nastavení - Klienti - Sociální dokumentace - Plán péče Záznamy poté zapíšete skrze Realizaci péče, ať už na kartě klienta či v hromadném nástroji.


Zde je příklad na kartě klienta, kdy vyberete nastavenou činnost a počet ml či formu zvracení a stolice.
Zadaná činnost se objeví v přehledu realizace na daný den jako hodnota, která se následně propíše i do sekce Nutriční dokumentace.Zobrazení v Nutriční dokumentaci v sekci Výsledky sledování vypadá takto:Po rozkliknutí historie se zobrazí veškeré detaily Vyprazdňování. Oranžový rožek z obrázku značí, že Vás program upozorňuje na nestandartní vyloučeného množství moči a je třeba věnovat stavu klienta větší pozornost.Více ohledně zobrazení výsledků sledování se můžete dočíst v nápovědě: Výsledky sledování nutriční péče 
Byl tento článek užitečný?

To je skvělé!

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu

Je ním líto, že jsme vám nepomohli

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu

Dejte nám vědět, jak můžeme tento článek vylepšit!

Vyberte alespoň jeden důvod
Je požadována verifikace pomocí CAPTCHA.

Zpětná vazba odeslána

Oceňujeme vaši snahu a pokusíme se článek opravit