Video ze školení Objednávky a výdej stravy

Změněno dne Fri, 09 Dec 2022 v 08:13 AM

Popis školení:

 

Vypisují si vaši zaměstnanci (a případně cizí strávníci) objednávky jídel stále v papírové podobě na jídelně? Případně používáte stále stravenky? Přepisujete následně seznam objednávek vy nebo vaši kolegové ručně do CYGNUSu? Odškrtáváte potom s tužkou v ruce u výdejního okénka v seznamu strávníků jejich objednávky? Možná to u vás přibližně takto probíhá. Možná tímto způsobem postupujete jen zčásti. A možná si říkáte, že tak, jak to máte zaběhnuté, je to vyhovující. To je samozřejmě v pořádku, jen si položme otázku: Vyhovuje vám i ten čas, který trávíte kvůli zpracování objednávek opakovaně u počítače? Vyhovuje vám i to, že snadno může dojít k chybě? Ať už jsou právě vaše odpovědi jakékoli, pokud pracujete ve stravovacím provozu, toto školení byste si neměli nechat ujít! Ukážeme vám totiž možná trochu překvapivě, že kvůli objednávkám a výdeji stravy už jako pracovník kuchyně k počítači ani nemusíte! A vše potřebné k tomu už máte, bez potřeby cokoli dalšího dokupovat či platit. Pusťte si video, zjistěte víc a udělejte si vlastní názor!Pro koho je školení určeno: 


Vedoucí stravování, pracovníky kuchyně. Obecně všechny pracovníky, kteří mají na starost objednávku stravy pro zaměstnance a cizí strávníky a výdej objednané stravy u výdejního okénka.Obsah:

  • Projdeme s vámi proces objednávek stravy na typických scénářích z praxe.
  • Převedeme názorně, jak si mohou strávníci objednávat a odhlašovat stravu přes internet kdykoli a odkudkoli.
  • Popíšeme, jak si vaši zaměstnanci mohou vybírat z jídelního lístku přímo v CYGNUSu .
  • Předvede vám, jak dokáže CYGNUS přímo u výdejního okýnka zobrazovat objednávky jednotlivých strávníků, kteří si právě přijdou pro jídlo.
  • Shrneme, jak veškerou související administrativu vyřeší CYGNUS.
  • Předáme vám užitečné typy, jak si proces objednávek a výdeje stravy zjednodušit pomocí drobných vychytávek.
  • Budeme se rovněž věnovat vašim postřehům a dotazům.Byl tento článek užitečný?

To je skvělé!

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu

Je ním líto, že jsme vám nepomohli

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu

Dejte nám vědět, jak můžeme tento článek vylepšit!

Vyberte alespoň jeden důvod

Zpětná vazba odeslána

Oceňujeme vaši snahu a pokusíme se článek opravit