Plán kontrol a vyšetření

Změněno dne Wed, 21 Feb 2024 v 01:01 PM

Evidujte si kalendář kontrol klienta u lékařů s možností přípravy poukazů K, Z či příkazu ke zdravotnímu transportu. Naplánované kontroly se zobrazí v celkovém plánu ošetřovatelské péče na daný den.


OBSAH


Naplánování kontroly a vyšetření: 


Pokud se má klient dostavit na kontrolu, nebo vyšetření, přidejte tuto informaci do karty klienta kliknutím an Přidat.


KDE? Karta klienta > Ordinace lékaře > Plán kontrol a vyšetřeníV dalším okně zvolte termín kontroly/vyšetření. Napište název a popis kontroly/vyšetření. Přidejte přílohu, nebo pro dokončení klikněte na OK.  Přidání přílohy


Přílohou v plánu kontrol/vyšetření může bát poukaz K, Z a příkaz k transportu. Případně si můžete vložit jako přílohu vlastní soubor z počítače (například scan žádanky)


Přílohu přidáte ve stejném okně, jak zapisujte informace o kontrole/ vyšetření (viz. výše), kliknutím na symbol přílohy. Vyberte požadovanou přílohu. 


Následující postup bude pro vytvoření poukazu K. Ostatní přílohy se tvoří stejným postupem.V dalším okně se spustí průvodce, kde doplníte veškeré požadované informace (požadující lékař ,diagnózy, atd.). jakmile máte vyplněno, klikáte na OK.

Tisk poukazu


vytisknutí poukazu provedete jednoduše označením řádku kontroly/vyšetření a kliknutím na symbol Tisknout poukaz K. Zvolíte zda se má poukaz vytisknout jednostranně, nebo oboustranně. Přehled plánu kontrol/vyšetření


CYGNUS umožňuje tisknout přehled plánu kontrol/vyšetření. Vytisknete jej přes symbol tiskárny.


KDE? Karta klienta > Ordinace lékaře > Plán kontrol a vyšetřeníV dalším okně vyberte období a nastavte si kritéria tiskové sestavy (seskupení, klienti atd.). Klikněte na OK.
Připomínky na kontrolu/vyšetření


Na vytvořené kontroly/vyšetření je možné upomínkovat své kolegy/ně připomínkou kliknutím pravého tlačítka na vybranou kontrolu/vyšetření.V seznamu vyberte, komu se má připomínka v určitý den zobrazit v upozorněních. V den, který zvolíte, přijde adresátovi připomínka v komunikačním centru o plánované kontrole/vyšetření.Zobrazení kontroly v plánu intervencí

Naplánované kontroly/vyšetření si lze zobrazit v jednoduchém přehledu naplánovaných činností na konkrétní den. 


KDE? Klienti > Realizace ošetřovatelské péče > Operace > Plán intervencíV dalším okně dole naleznete naplánované kontroly/vyšetření.


Byl tento článek užitečný?

To je skvělé!

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu

Je ním líto, že jsme vám nepomohli

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu

Dejte nám vědět, jak můžeme tento článek vylepšit!

Vyberte alespoň jeden důvod

Zpětná vazba odeslána

Oceňujeme vaši snahu a pokusíme se článek opravit