OBSAH


Úvod

Kurz je určen všem pracovníkům, kteří spravují a pracují s depozity klienta. V kurzu probereme nejen depozita finanční, ale i hmotná, kde je sledován a evidován fyzický hmotný majetek klienta.1. lekce - K čemu užívat a jak nastavit finanční depozita (Délka videa: 6 min)

O tom, k čemu depozita využívat a jak je nastavovat.2. lekce - Jak spravovat a nastavovat depozita klienta (Délka videa: 5 min)

Lekce o nastavení finančních depozit jednotlivým klientům.3. lekce - Jak pracovat s depozity v kartě klienta (Délka videa: 8 min)

O tom jak zadávat pohyby na kartě klienta.4. lekce - Jak evidovat hromadné pohyby v depozitech (Délka videa: 8 min)

O tom, jak evidovat finanční depozita hromadně.5. lekce - Používáme depozitní pokladnu (Délka videa: 4 min)

O tom, jak používat depozitní pokladnu.6. lekce - Uzávěrka finančních depozit (Délka videa: 5 min)

O tom jak provést uzávěrku finančních depozit.7. lekce - K čemu užívat a jak nastavit hmotná depozita (Délka videa: 5 min)

O tom, k čemu jsou a jak nastavovat hmotná depozita.8. lekce - Jak pracovat s hmotnými depozity klienta (Délka videa: 6 min)

Jak pracovat s hmotnými depozita na kartě klienta.9. lekce - Jak hromadně pracovat hmotnými depozity (Délka videa: 5 min)

Jak hromadně pracovat hmotnými depozity.10. lekce - Uzávěrka hmotných depozit a propojenost s finančními depozity (Délka videa: 5 min)

O tom, jak provádět uzávěrku a o tom, jak evidenci hmotných depozit navázat na finanční depozita.